Laminace obočí - před a po

Mezi nejžádanější kosmetické procedury, které se týkají obličeje, patří v současné době barvení či laminace obočí. Tento zdánlivě nenápadný prvek, kterým právě obočí je, může totiž s vaším obličejem udělat doslova divy.

Na jeho tvaru a barvě záleží, jak bude celý obličej na okolí působit. Je ale důležité vědět, co obnáší laminace obočí před a po zákroku.

Namícháme odstín přesně podle vašeho typu. Používáme nejkvalitnější barvy, které o vaše obočí budou pečovat. Obočí je důležitým prvkem každého obličeje. Správná úprava zvýrazní vaši krásu. 

obrázek 1

Jak zlepšit vzhled pomocí laminace obočí:
Před a po fotografie

Podívejte se na výsledky naší práce a zjistíte, jak vhodná úprava obočí dokáže obličej rozzářit a zvýraznit. Ke každé klientce přistupujeme individuálně. Každý obličej je unikát, a proto není možné stejný zákrok dělat dvakrát. S rutinou se tedy u nás rozhodně nesetkáte.
Pokud hledáte profesionální poradenství ohledně líčení na slavnostní příležitosti i na všední dny, neváhejte se na nás obrátit
Líčíme v Praze a náš tým odborníků vám rád poradí s jakýmkoliv problémem týkajícím se kosmetiky. Objednejte se na nezávaznou konzultaci a společně probereme vaše představy a možnosti.

Co je dobré vědět před laminací obočí

Při laminaci obočí se využívá speciálního roztoku, který mění chemické složení chloupků a činí je jemnějšími a poddajnějšími.
Pokud máte husté a nezkrotné obočí, s nímž si nevíte rady, tato procedura jej může až na 2 měsíce “zklidnit” a zafixovat. 

Jakým způsobem se připravit na laminaci obočí

K dobrému výsledku mohou přispět také samotné klientky.
Stačí se řídit jednoduchými pravidly, která nejsou v běžném životě nijak zásadně omezující. 

obrázek 3

Výhody, které přináší laminace obočí

Laminace je řešením i v případě, kdy je obočí nejen tenké nebo řídké a také pro místa, kde obočí neroste vůbec. Jedním z největších bonusů, který oceňuje prakticky 100 % žen, je velká úspora času.

Stačí si jen představit, že se v ranním shonu nebudete muset svým obočím vůbec zabývat, a přesto bude dokonalé. Obočí bude působit naprosto přirozeně a jeho barva bude v souladu s celým obličejem.

Jsme profesionálové

Mnoho žen má v oblasti úpravy obočí špatné zkušenosti. Stačí špatně vybraná barva a tvář dostane nepřirozený vzhled.. S tím se u nás nesetkáte. V této oblasti si zakládáme na naprosté profesionalitě. Přesvědčte se, že je náš browbar v mnoha ohledech výjimečný. 

Můžete se také přihlásit do našeho brow master kurzu, po jehož úspěšném absolvování získáte certifikát a budete moci začít samostatně podnikat v tomto zajímavém a perspektivním oboru.

Co vás bude čekat po laminaci obočí

Důležitá doporučení také platí po samotném zákroku. Pro udržení dobrého výsledku je dobré vědět, co nedělat po laminaci obočí.

Jak se starat o laminované obočí

Péče po laminaci obočí není nijak náročná a důležitá doporučení se týkají prakticky pouze několika hodin. 

K první aplikaci dostanete od nás jako dárek zdarma kartáček na obočí.

Jak dlouho trvá efekt laminace obočí

Trvání efektu laminace obočí je pochopitelně závislé na kvalitě používaných produktů a také na odborném zásahu. Kvalitní laminace by měla vydržet 4–6 týdnů.

Co dělat, když efekt laminace odezní

Na tuto otázku je velice jednoduchá odpověď. Pokud jste byla s výsledkem spokojena, pak není problém objednat se k opakování procedury. Je však důležité vědět, že další zákrok je možné provést nejdříve za šest týdnů od první návštěvy.

Jednou z častých otázek také je, jak dlouho trvá laminace obočí. Celý zákrok, včetně barvení obočí zabere přibližně 60 minut.

Nezanedbávat byste měli také péči o pokožku obličeje jako celek, například podstoupení bioplasmové ošetřující kúry nebo podobné zkrášlující procedury, která vaši krásu učiní pronikavější.

obrázek 5

Kontakty

    obrázek 7