Lifting řas - zkušenosti a hodnocení klientek našeho salonu

Lifting řas patří k nejžádanějším zkrášlovacím procedurám vůbec. Dokáže opticky zvýraznit řasy, prohloubit ženský pohled, zvýraznit oči a celkově podtrhnout přirozenou krásu.

Zjistěte, jaké mají s liftingem řas zkušenosti zákaznice, které jej podstoupily u nás.

obrázek 1

Jaké má lifting řas v našem salonu ohlasy?

Pokud váháte s výběrem salonu pro lifing řas, recenze našich klientek vám třeba rozhodování usnadní…

Nushaba SuleymanovaNushaba Suleymanova
20:45 22 Mar 22
I like this place! Very pleasant atmosphere, especially considering the difficult times we are all facing with. Great service and very friendly staff.?
Daria KontyDaria Konty
16:11 23 Jan 21
Sabina was my 3rd brow master I went to in Prague and I didn’t need to look for another one after her! It was just a WOW effect from the first time ? My brows have the best possible contour after her work. I like only naturally looking brows and that’s exactly what I’ve been getting there during 6-7 times I’ve been there ?P.S. Once after having my brows done, my mom said that I look younger now – can’t even imagine how brows could’ve achieved this effect ?
Alikhan MexmanAlikhan Mexman
13:06 14 Jan 21
My gf loves the master! Great communication, cozy place and cool vibes ?
Marta ZborovskyMarta Zborovsky
13:04 14 Jan 21
Amazing brows master!!
Marina KuznetsovaMarina Kuznetsova
17:13 13 Jan 21
If you’re looking for the best eyebrow masters, this is the place you need! I trust them with my beauty for they are extremely professional and considerate specialists. Sabina and her girls are also people of amazing personalities you could pleasantly chat away during your beauty procedures so they are even more enjoyable) I’d give this place 10/5 if I could :)))
Anastasia AAnastasia A
14:04 23 Mar 22
Nádherný salon v nádherné lokalitě, příjemný personál, skvělý servis, není co dodat? Doporučuji!
Maria OvsienkoMaria Ovsienko
19:25 22 Mar 22
Dlouho jsem byla hodně skeptická k módě na obočí, protože málo komu slušelo to co jim udělali v salonu. Teď jsem ale zamilovaná do šikovných ruk Sabiny ❤️ Je skutečným odborníkem ve své oblasti a má skvělý tým, který splní všechna přání. Rozhodně doporučuji ?☺️
Katerina RozehnalovaKaterina Rozehnalova
21:16 31 Jan 22
Salon jsem dnes navštívila poprvé za účelem úpravy obočí, se kterým jsem si dlouho nevěděla rady. Paní Sabina je moc milá a profesionální, svou práci dělá opravdu pečlivě a s nadšením. Obočí mi upravila perfektně a poradila i jak řešit úpravu doma, prostředí salonu je navíc velmi příjemné. Služby paní Sabiny vřele doporučuji a ráda je osobně využiji v budoucnu opakovaně.
Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
18:08 18 Jan 22
Perfektní přístup a opravdu profesionální práce.
Dominika BalazovaDominika Balazova
11:22 29 Nov 21
Slečna byla neuvěřitelně milá a cítila jsem se v jejím salonu opravdu příjemně. Obočí mi upravila velmi pečlivě a jsem s výsledkem moc spokojená a ráda se vrátím.
js_loader

Rozdíl před a po je vidět na první pohled

Proč je lifting řas tak oblíbený?

obrázek 4

Šetří čas i peníze

Každodenní líčení, odličování, nakupování kosmetických přípravků a dekorativní kosmetiky může zabrat spoustu času a navíc leze do peněz. S výsledkem, co je ne vždy dokonalý. Lifting řas vám šetří námahu s líčením, odličováním a další “údržbou” a přitom skvěle vypadá!

obrázek 6

Wow efekt zaručen

O komplimenty z vašeho okolí nebude nouze. Lifting řas, který je správně zafixován pomocí laminace, zajistí takzvaný wow efekt - opticky prodloužené a také zahuštěné řasy, které zůstávají v natočeném tvaru i ve vodě nebo v sauně a nikdy neztrácí svou podmanivost.

obrázek 8

Vhodný pro všechny

Lash lifting lze přizpůsobit různým typům řas, včetně krátkých, rovných řas i řas rostoucích směrem dolů, které už po liftingu nebudou vypadat sklesle. Procedura řasy natočí, je navíc velmi šetrná, vhodná i pro většinu klientů s citlivou pokožkou.

obrázek 10

Lepší než umělé řasy

Ty totiž málokdy vypadají přirozeně. Odborným lash liftingem je naopak možné dosáhnout dokonale přirozeného, půvabně působícího vzhledu.

obrázek 12

Skvěle se doplňuje s dalšími procedurami

Mluvíme především o kombinaci laminace a profesionálního barvení řas. Tyto procedury vám umožní dosáhnout vašeho vytouženého vzhledu řas lépe, než cokoliv jiného.

obrázek 14

Probíhá rychle i bezbolestně

Lash lifting je bezpečný, bezbolestný a netrvá dlouho. I pokud zvolíte kombinaci liftingu, laminace řas i barvení, strávíte u nás maximálně hodinku.

Získejte okouzlující a trvanlivý efekt kombinací liftingu řas a laminace!
Takové jsou naše procedury samy o sobě i všechny společně!

Proč jít na laminaci řas právě k nám?

obrázek 16

Jsme specialisty v oboru

Řada odborných certifikátů a především stovky a tisíce hodin tvrdé práce, sbírání zkušeností a samostudia. To vše nyní můžeme zúročit při vaší proceduře.

obrázek 18

Hledáme jedinečná řešení

Nikdy nepracujeme podle šablony. U každé klientky pečlivě zvážíme a zkonzultujeme vhodný odstín i vzhled řas s ohledem na přirozenost, barvu pleti i očí. Chceme, aby byla každá naše procedura unikátem.

obrázek 20

Používáme špičkové vybavení

Při práci využíváme vybavení a produkty renomovaných značek, které jsou v oboru synonemem kvality. Maximálně účinné, s minimem rizik podráždění nebo nežádoucích účinků.

obrázek 22

Vřele vás tu přivítáme

Zakládáme si nejen na poctivosti naší práce, ale i na pohostinnosti… Drobné pohoštění, sklenka vína, šálek kávy a vřelé uvítání tu na vás budou vždy čekat.

Kontakty

    obrázek 24