Různé metody úpravy obočí: Vše, co o nich potřebujete vědět

Obočí je jednou z dominant každého obličeje, definuje krásu ženy a její osobnost. Kdo chce vypadat skvěle a být trendy, hledá nejlepší metody úpravy obočí, které podtrhnou jeho tvar, zvýrazní jej a doladí jeho nedostatky. Právě dokonalé obočí totiž definuje dokonalou ženu!

Chci mít obličej, kterého si každý všimne na první pohled díky krásnému obočí!

Obsah

Jaké jsou tedy moderní metody úpravy obočí?

Mezi nejvýraznější trendy současné doby, co se týče úpravy obočí, patří jednoznačně laminace obočí v Praze, ta je často doplňována například barvením a také úpravou tvaru.

Ten je upravován například voskem nebo pinzetou, oblíbená je i modelace obočí pro dokonalý vzhled.

Upravené obočí vždy výrazně podtrhne krásu ženy a výraz jejích očí. Mít upravené obočí patří mezi standard pro ženu, která chce vypadat skvěle a zapůsobit svým vzhledem na své okolí.

Nelze proto, než doporučit profesionální líčení v Praze – kde berou každého zákazníka jako osobnost a přizpůsobují péči jeho typu a originalitě.

Laminace obočí - má mnoho výhod

obrázek 1

Laminace obočí patří mezi jednoznačnou špičku péče o vzhled obočí. Má mnoho výhod, které ji řadí mezi současné trendy v oblasti péče o perfektní zevnějšek.

Dokonalý vzhled

Laminace zařídí, že každý jeden chloupek obočí bude umístěn přesně tam, kde bude tvořit dokonalý tvar obočí.

Pomocí drobného štětečku jsou jednotlivé chloupky obočí učesány a nasměřovány správným směrem. Díky laminaci se nepřekrývají a nekroutí se.

Trvanlivost

Laminace dokáže vydržet několik týdnů v dokonalém stavu přesně tak, jako záhy po opuštění beauty salonu.

Příjemná aplikace

Během laminace si zákaznice odpočinou a mohou relaxovat a nabírat síly. Bolest při laminaci nepřichází v úvahu, jde to i bez ní.

Zajímavá cena

Laminace je v kombinaci s dalšími formami úpravy obočí dokonalým završením péče o vzhled obočí. Aplikuje se po úpravě tvaru obočí a po barvení. Celková cena kombinace těchto tří procedur vás jistě příjemně překvapí.

Dejte sbohem neupravenému obočí

A získejte vzhled celebrit s profesionální metodou laminace obočí!

Metoda barvení obočí hennou

obrázek 3

Henna je módním hitem pro barvení obočí. Má to mnoho důvodů.

Přírodní metoda a výdrž

Tato barva je přírodní a přesto poměrně dlouho vydrží.

Vysoká kvalita

Hennu nejvyšší jakosti nabízejí ty nejlepší salony krásy v Praze.

Obsah výživných látek

Kvalitní henna obsahuje arganový olej a keratin, jež společně pečují o každý chloupek.

Přirozenost

V kombinaci s barvivem henna dodává chloupkům obočí přirozenou barvu a také krásný a zdravý vzhled. Jedná se o skvělý přírodní způsob úpravy obočí.

Chtějte vypadat skvěle a přesto přirozeně se symetrickým a upraveným vzhledem vašeho obočí!

Metody tetování obočí (permanentní make up)

obrázek 5

Pokud žena touží po dokonalém oboci, muže její přání splnit permanentní make-up. Jako většina metod má i tetovani na obličeji svoje výhody a nevýhody. Které to jsou?

Úprava obočí microbladingem

Úprava obočí vláskováním je metodou permanentního make-upu, který zvýrazňuje barvu a vzhled obočí.

Pomocí jemných tahů čepelkou a dostínováním jehlou je vytvořena iluze krásného obočí.

Stále jsou zde však chloupky obočí, které je třeba česat do přirozeného tvaru. Velikou nevýhodu shledáváme v trvalém zjizvení.

Pudrové obočí

Pomocí jemné tetovací jehly je tvořeno obočí s přirozeným vzhledem. Stačí si vybrat správný barevný odstín a intenzitu tetování, která ovlivní výsledný vzhled obočí.

Klasický permanentní make-up obočí

Patří mezi metody, od kterých se již upouští, lepších výsledků dosahuje pudrové obočí.

 • Po aplikaci permanentního make upu na obočí je však stále třeba hlídat neposedné chloupky a denně je také upravovat a česat.
 • Nevýhodou permanentního make upu obočí může být jeho přílišná výraznost, také bolestivá aplikace, možnost alergické reakci a v součtu s udržovacími návštěvami salonu i poměrně vysoká cena.
 • Pokud srovnáme efekt permanentního make-upu a barvení obočí s laminací v salonu, vítězí jednoznačně druhá varianta.

  Po kompletním ošetření v salonu, kde se postarají o barvu, tvar obočí i jeho fixaci, se o obočí jednoduše není třeba několik týdnů vůbec starat.

  Žádné domácí líčení, odličování, úpravy tvaru, trhání pinzetou nebo česání kartáčkem či štětečkem. Několik týdnů bez práce za to přece stojí!

  Úprava obočí pomocí kosmetiky

  obrázek 7

  Co vše si ženy pořizují na úpravu a barvení obočí? Domácí úprava obočí vyžaduje hned několik různých druhů dekorativní kosmetiky.

  Aby bylo obočí co nejdokonalejší, doporučujeme použít oční stíny, tužku nebo fixu na obočí, pinzetu na úpravu tvaru a také gel na jeho zafixování.

  Kdo si barví vlasy, může pro doladění barevného odstínu použít i barvu na vlasy.

  Jak doma upravovat a líčit obočí?

  Nejdříve je třeba upravit tvar obočí pinzetou. Dejte však pozor, abyste nevytrhaly obočí příliš. Tenké obočí je již dávno out!

  Jakmile má obočí symetrický tvar a neruší nás nadbytečné chloupky, můžeme se pustit do barvení. Ať už použijeme jakoukoliv formu barvení, měla by barva a odstín obočí ladit s barvou vlasů.

  Blondýnky by neměly toužit po černém obočí a naopak tmavovlásky by měly volit obočí o něco světlejší, než jsou jejich vlasy.

  Pokud chcete, aby obočí působilo hustým dojmem, nebo vám opravdu nějaké chloupky v obočí chybí, pomohou oční stíny, kterými lze tyto vady zamaskovat.

  Jemně štětečkem doplňte pudrovou barvu pomocí stínů pod existující chloupky a sjednoťte tak jejich vzhled. Pokud budete barvit obočí pomocí tužky na obočí, zapomeňte na jednu souvislou čáru.

  Doporučujeme raději drobné tahy ostře ořezanou tužkou s výsledkem, který bude napodobovat chybějící chloupky.

  Jakmile má obočí správnou barvu, je třeba zkrotit neposedné chloupky. To dokáže nejlépe profesionální laminace, která je zafixuje na několik týdnů.

  Doma lze použít fixační gel, který se večer společně s dekorativní kosmetikou zase odličuje.

  Porovnání úpravy obočí pomocí kosmetiky s laminací a barvením obočí - nejzásadnějším rozdílem, který odlišuje domácí péči o dokonalý vzhled obočí, je čas.

  Pokud se žena každý den ráno u zrcadla pravidelně líčí, zabere jí to od několika minut až po několik desítek minut.

  Druhé kolo péče o vzhled ženského obličeje přichází večer, kdy je nutné veškerý make-up zase odlíčit. Obojí - líčení i odličování vyžaduje nejen čas, ale také kvalitní kosmetiku.

  Je třeba si uvědomit, že dekorativní a odličovací kosmetika jsou každodenními náklady. Připočítejme ještě aplikátory, štětečky a odličovací tamponky. To vše potřebujeme.

  Pokud navštívíme salon profesionálního líčení v Praze, nutnost velké ztráty času při líčení a odličování samozřejmě odpadá. Návštěvu salonu proto velmi oceňují ženy, které preferují udržitelnost a rády si ušetří čas.

  Chci mít co nejvíce času pro sebe

  Chci využít nabídky profesionálů a mít díky nim krásné obočí!

  Úprava obočí nití

  obrázek 9

  Jednou z metod úpravy tvaru obočí je použití dvou bavlněných nití, které jsou do sebe zapletené tak, aby dokázaly na sebe namotat obočí, jež je třeba vytrhnout.

  Tato metoda patří mezi tradiční a její postup vypadá velice efektivně. Podobně jako trhání pinzetou je však bolestivá a ne vždy se obejde bez slz. Jejím výsledkem je docela přesně vytrhané obočí i chloupky na obličeji.

  Po úpravě obočí pomocí nitě ovšem není vyřešen problém s neposednými chloupky.

  Ty je třeba opět upravit pomocí kartáčku a nebo rovnou navštívit profesionální salon, kde se vám o moderní obočí postarají na delší dobu a se zárukou dokonalého vzhledu!

  Úprava obočí voskem

  Jednou z dalších metod úpravy obočí, konkrétně jeho epilace, je úprava voskem. Teplý vosk se nanáší na přebytečné ochlupení a podobně jako při epilaci voskem u jiných části těla je stržen proti růstu chlupů.

  Tím je jednoduše, ale na citlivých místech i bolestivě odstraní. Po této úpravě je samozřejmě třeba ještě chloupky učesat a případně nabarvit do požadovaného odstínu.

  Mějte obočí ve správném tvaru, barvě i objemu, chtějte laminaci obočí!

  Brow masterky v našem salonu přesně rozumí tomu, jak sladit obočí s vaším obličejem

  Chtějte péči podtrhující vaši osobnost!

  Mít krásně upravené obočí, které nebude mít jedinou vadu, již není prioritou pouze hereček nebo celebrit. Vypadat skvěle a cítit se ve svém těle přirozeně a vyrovnaně, patří mezi standardní požadavky moderních žen.

  A proto přicházejí se svojí nabídkou kvalitní salony, které dokáží u každé ženy odhalit a podtrhnout její přirozenou krásu.

  Díky profesionálnímu a individuálnímu přístupu se zde každá žena může stát bohyní a její obočí konečně vynikne společně s jejím upraveným vzhledem.

  Objevte náš salon Sabina Pavlovská, kde vám vždy skvěle poradíme a upravíme obočí přesně podle vašich představ a posledních módních trendů.