Moderní obočí pro rok 2023: Nejnovější trendy v tvarech, barvách a stylingu obočí

Připravte se na objevování nových trendů a technik, které vám umožní získat to správně vypadající moderní obočí. Vaši pozornost si totiž obočí právem zaslouží. Nejenže rámuje vaši tvář, ale hlavně ji dodává výraz.

Nenechte si vzít skvělý pocit z vašeho obličeje jen kvůli jeho nevhodnému tvaru. My vám ukážeme, jaké jsou trendy roku 2023.

Nejjednodušší cestou jak získat moderní obočí, které vám bude slušet, je navštívit profesionály. Ti drží krok s dobou a velmi rádi vám s úpravou pomohou.

Obsah

Moderní obočí a jaké jsou trendy obočí pro rok 2023

Obočí patří mezi části těla, jejichž vzhled není radno podceňovat. Je to s ním jako u vlasů. I obočí si všimnete na první pohled. A ještě víc.

Obočí dává tváři výraz, který si lidé často nevědomky spojí i s domnělými charakterovými vlastnostmi člověka. I když jste ve skutečnosti zcela jiní lidé.

A hlavně. Obočí zvýrazňuje váš obličej a podtrhuje vaši krásu. Takže pozor na to, jak jej upravíte.

Proč je obočí tak důležité

Aktuální trendy v obočí 2023

obrázek 1

Jaké se nosí obočí? Současné trendy pro rok 2023 hlavně vylepšují trendy roku 2022.

Přirozený styl obočí

I v tomto roce se můžete spolehnout na to, že s přirozeným stylem budete in. Ovšem pozor.

Neplést si přirozený styl s tím, že obočí necháte jen tak volně růst a nic s ním dělat nebudete. I přirozené obočí potřebuje úpavu, aby se vyzdvihla jeho krása.

Obočí, které je prostě tak akorát. Ani tenké, ani široké

I tento trend se snaží o to, aby nebylo obočí nijak přehnaně úzké nebo naopak velmi široké.

Pro získání potřebného objemu i tvaru je typické využívání tvarujících pomád a gelů, které zafixují chloupky přesně tak, jak je chcete mít. Jeho symbolem jsou jemné, nadýchané obloučky.

Zesvětlené obočí

Vždy vám přišlo, že máte obočí příliš tmavé? Tento trend je tedy určen přímo pro vás. Přírodně zesvětlené obočí dokáže dát tváři jemnější charakter.

Důraz je kladen hlavně na to, aby vše vypadalo přirozeně a použité metody využívaly síly přírody.

Tenké linky

Jejich propagátorkou je Bella Hadid. Ale i zde je důležitá úměra a přirozenost. Linky by měly vypadat pořád přirozeně. Proto pokud se do takových úprav pustíte, vždy opatrně a s rozmyslem.

Váháte? Nejlepší je navštívit odborníky

Mít moderní tvar obočí, které podtrhne krásu, je cílem snad každé ženy. Ne vždy je však této mety dosaženo. Úprava obočí je velmi záludná věc a vždy je lepší nechat to na profesionálech.

Ti dokáží zkombinovat nejmodernější trendy s tím, že nový styl bude ženě opravdu sedět a podtrhne její krásu. Konkrétní typ obličeje totiž vyžaduje určitý tvar obočí.

Jinak výsledek bude působit disharmonicky a je jedno, zda si obočí upravujete podle nejnovějších trendů či jej necháte růst zcela bez zásahu.

Vyhněte se přešlapům s domácími pokusy o úpravu obočí

Svěřte úpravu vašeho obočí profesionálům, kteří rozumí aktuálním trendům.

Moderní tvar obočí

obrázek 3

To jaké se nosí obočí v daném roce by vás nemělo zas až tak omezovat. Důležitější je sledovat nejnovější trendy pro metody úpravy obočí.

Díky tomu můžete dosáhnout moderního vzhledu a ještě být šetrné ke své pokožce i chloupkům. Nejen pinzetou se dají vykouzlit zázraky.

Metody pro vytvoření nejoblíbenějších tvarů obočí v roce 2023

Laminace obočí

Laminace obočí je v současnosti jedním z nejoblíbenějších a nejmodernějších způsobů, jak dosáhnout pečlivě upraveného obočí, které však působí velmi přirozeně

Během laminace jsou chloupky obočí vyrovnány, zpevněny a zafixovány do požadovaného tvaru. Tato procedura pomáhá vytvořit upravené obočí - přesně takové, které zaujme a zároveň bude působit přirozeně.

Jste-li z hlavního města, už zadání laminace obočí Praha nabídne mnoho možností, kam se za touto procedurou vydat.

Jednou z možností je i salon Sabiny Pavlovské, který vám nabídne nejen moderní úpravu, ale i profesionální brow master kurzy.

Barvení obočí

Díky barvení obočí můžete změnit odstín svého obočí a to pak bude lépe ladit s vaším typem vlasů.

Lze jej provést i doma, ale vždy je mnohem jednodušší nechat tento způsob úpravy na profesionálech. Ti dokáží mnohem lépe odhadnout a namíchat přesně takový odstín, který vám bude sedět nejlépe.

Barvení hennou pak představuje další moderní způsob, jak šetrně zharmonizovat svoji vizáž. Henna je k pokožce velmi šetrná a zároveň vytváří přirozeně vypadající efekt.

Modelace voskem nebo pinzetou

Jedná se o tradiční způsob, jak vytvořit obočí podle vašeho přání. Ovšem proč raději nezkusit modernější způsoby úpravy vašeho obočí.

Jaké se nosí obočí, aneb jaké jsou nejoblíbenější obočí pro rok 2023

V současnosti je nejvíce oblíbené přirozeně vypadající profesionálně upravené obočí, jehož barvy jsou velmi často laděny tak, aby odpovídaly barvě vlasů.

Moderní barvy obočí

obrázek 5

Existuje široká paleta barev, ze které si lze vybírat. Je vždy však dobré volit tak, aby daná barva odpovídala odstínu barvy vlasů.

Jinak se vám může lehce stát, že vaše obočí se v obličeji zcela ztratí nebo naopak bude přitahovat pozornost až moc.

Jaké barvy obočí se hodí váš typ vlasů

Brunetky

Chcete-li vypadat přirozeně, tmavé odstíny obočí jsou pro vás ideální.

Ovšem i v tomto případě mějte na paměti, že příliš tmavá barva by mohla vypadat velmi tvrdě. Ideální je zvolit barvu, která je o odstín až dva světlejší než vaše vlasy.

Blondýny

Naopak blondýny by vždy měly volit o jeden až dva odstíny tmavší barvu než je barva jejich vlasů.

Obočí se tak zviditelní a bude působit velmi harmonicky. Důležité je vyhnout se přehnaně tmavým odstínům nebo dokonce černé. Vhodná je naopak karamelová nebo světle hnědá.

Zrzky

I zde by mělo obočí ladit s vlasy. Velmi vhodný bývá odstín v barvě medu. Často však obočí přirozeně odpovídá barvě vlasů a není potřeba barvu jakkoliv upravovat.

Šedivé vlasy

V případě, že si necháváte šedivé vlasy, i zde je lepší vybrat si barvu, která je o odstín sytější než je barva vašich vlasů. Obočí tak vynikne a nebude působit tvrdě.

Zesvětlené obočí

V případě, že máte tmavé a husté obočí, můžete využít možnost zesvětlení obočí. Zesvětlení dodává většinou jemnější charakter celému obličeji.

Extrémní barvy obočí

Extrémní barvy na obočí jsou neobvyklé, nápadné odstíny, které vám poskytnout jedinečný vzhled. Jsou většinou výraznější a je jasné, že s barvou obočí jako je jasně modrá či růžová, vás nikdo nepřehlédne.

Závěr

Jaké jsou tedy trendy obočí 2023? Jde říci, že pokračují ve šlépějích minulého roku a jen vylepšují to, co už bylo moderní. Nadále tedy platí, že chcete-li mít moderní tvar obočí, nejlepší možností je volba upraveného a přirozeného vzhledu.

Při úpravě je pak lepší vsadit na nové metody a na profesionály – brow mastery. Ti totiž dokáží přesně určit jaký styl k vám bude sedět nejlépe.

Tito odborníci na obočí procházejí brow master kurzy, které jim umožní jít vždy s módou a zároveň užívat ty nejlepší možné metody, které jsou v současnosti dostupné.

Pro získání moderního obočí jsou současné době velmi oblíbené tyto dvě metody – laminace obočí a barvení obočí pomocí henny.

Barvení obočí pomocí henny je šetrný trend, který dodá vašemu pohledu jiskru. Profesionálky v našem kosmetickém salonu Sabina Pavlovská dokáží vybrat přesně ten odstín, který zaručí, že obočí obličej rozzáří, zároveň však nebude křiklavé.

A díky tomu, že sami pořádáme brow master kurzy pro profesionály, máte jistotu toho, že vždy dostanete služby vysokých kvalit.

Nechte úpravu vašeho obočí na specialistech, kteří drží krok s dobou

Navštivte náš salon Sabina Pavlovská